Dodawanie leku do recepty...
Loading...

E-recepta online

Lek
Wyszukaj lek poniżej
Wybierz lek do E-recepty!
Dodaj lek
Nie wiesz jaki lek wybrać?

Podsumowanie

Koszt konsultacji:
51,00 zł
Przejdź do wywiadu

Wszystko załatwisz w trzech prostych krokach

Krok 1

Wypełnij zgłoszenie w 3 minuty i zapłać online

Krok 2

Weryfikacja zgłoszenia, rozpoczęcie telekonsultacji

Krok 3

Otrzymujesz w kilka minut SMS lub mailem E-receptę

Recepty online to bezpieczeństwo i wygoda

Przyjmowanie stałych leków na receptę wiąże się z regularnym odwiedzaniem swojej przychodni lub umawianiem się co miesiąc na konsultację telefoniczną. To oczywiście powoduje, że tracisz swój czas. Dzięki takim platformom jak E-recepta.net możesz go zaoszczędzić, ponieważ wystawienie recepty trwa zaledwie 15 minut! Koniec ze staniem w kolejce do swojego lekarza i kontaktem z osobami chorymi w placówce medycznej. Dzięki nam nie musisz też czekać na telefon zwrotny swojego lekarza rodzinnego. Wystawianie recepty online jest więc nie tylko wygodnym, ale też bezpiecznym rozwiązaniem, z którego może skorzystać każdy, kto potrzebuje stałego dostępu do swoich leków.

Dbamy o to, abyś skontaktował się z wysokiej jakości lekarzem o wieloletniej praktyce, który odpowiednio zadba o Twój stan zdrowia.

Już kilka lat temu pojawiły się recepty online, które wykorzystywane były równolegle do wersji papierowej. Od 8 stycznia 2020 roku E-recepta stała się obowiązkowym dokumentem, który wystawia lekarz w trakcie lub po wizycie pacjenta. Recepty online mogą być wystawiane nie tylko w trakcie stacjonarnej wizyty u lekarza. Możliwa jest także teleporada lub internetowa konsultacja lekarska, z której możecie skorzystać w naszym portalu.

Zapraszamy do zapoznania się z tekstem o tym, czym jest E-recepta, co na niej się znajduje i jak można ją zrealizować.

Recepta online - jak możesz ją otrzymać?

E-recepta online jest dostępna na wyciągnięcie ręki. Wystarczy wpisać pierwsze trzy litery leku, by wyszukiwarka automatycznie podpowiedziała najlepsze propozycje. Po wybraniu medykamentu z listy należy wypełnić wywiad medyczny, a następnie opłacić koszt konsultacji lekarskiej. Jeśli nie będzie ku temu żadnych przeciwwskazań, lekarz wystawi E-receptę, a kod zostanie wysłany drogą mailową lub na wskazany numer telefonu. Wystawienie recepty online trwa zaledwie 15 minut, jednak w wyjątkowych przypadkach lub w godzinach między 20:00 a 08:00 rano, czas ten może się wydłużyć do 24 godzin.

Dlaczego warto?

E-recepta.net to innowacyjny portal dzięki któremu łatwo umówisz się na telekonsultacje medyczną online.

Na rynku wyróżnia nas współpraca z wykfalifikowaną i certyfikowaną kadrą medyczną z różnych specjalizacji. Każde zgłoszenie jest dla nas ważne i staramy się w jak najlepszy i najszybszy sposób zrealizować, co więcej wypełnisz je w zaledwie 3 min.

+ 30 000

Udzielonych konsultacji online

+ 18 000

Zadowolonych pacjentów

Co znajduje się na e-recepcie online?

Tak jak wspomnieliśmy, E-recepta online to elektroniczny odpowiednik dotychczasowej recepty w postaci papierowej. W e-recepcie znajdują się następujące informacje:

 • dane pacjenta (dane osobowe, numer pesel);
 • dane osoby, która wystawia receptę;
 • miejsce wystawienia E-recepty;
 • daty wystawienia i ważności recepty;
 • informacje o lekach (w tym m.in. przepisany lek, ilość opakowań leku, dawkę i postać leku, a także sposób jego dawkowania);
 • czterocyfrowy kod recepty.

Dla kogo jest recepta przez internet?

E-recepta online to propozycja dla wszystkich osób, które szukają wygodnego i bezpiecznego sposobu na zamówienie recepty bez wychodzenia z domu. Z naszych usług korzystają pacjenci regularnie przyjmujący określone leki, ale też osoby, które jednorazowo potrzebują określonego lekarstwa ze względu na stan zdrowia. Z naszej platformy mogą korzystać wyłącznie osoby pełnoletnie.

Recepty przez internet w trakcie konsultacji medycznej

Dużym atutem nowoczesnego systemy recept jest to, że mogą być wystawiane jednakowo w stacjonarnej przychodni oraz podczas internetowej konsultacji medycznej lub teleporady. Konsultacja lekarska na odległość zyskała na znaczeniu zwłaszcza w czasach pandemii koronawirusa, gdzie ograniczony został dostęp do lekarzy oraz wprowadzono obostrzenia w zakresie przemieszczania się ludzi.

E-Recepta.net zapewnia:

Dostęp 7 dni w tygodniu

Prywatność

Profesjonalny zespół medyczny

Bezpieczeństwo danych

Ciekawostki o e-recepcie

 • Recepta zbiorcza to dokument, na którym lekarz może wpisać 5 leków. Na jednej e-recepcie może znajdować się tylko jeden lek;
 • Dokument jest niezniszczalny;
 • Błędy mogą poprawiać farmaceuci;
 • Przy chorobach przewlekłych lekarz może wystawić receptę ważną rok;
 • Uniwersalna recepta. E-recepta pozwala na zakup tańszych zamienników.

FAQ - JAK OTRZYMAĆ E-RECEPTĘ?

testowa odpowiedź
tets
test2
Więcej FAQ

Skorzystaj z konsultacji online i otrzymaj E-receptę

Jeżeli zmagasz się z chorobą lub potrzebujesz leków, to zapraszamy do skorzystania z konsultacji medycznej online. W jej trakcie lekarz przeprowadzi dokładny wywiad, a na koniec wystawi E-receptę na potrzebne Ci leki. To tanie i szybkie rozwiązanie, dzięki któremu szybciej wrócisz do zdrowia. Nasze usługi cechują się profesjonalizmem i dbałością o dobro i komfort pacjentów.

Loading…
Loading the web debug toolbar…
Attempt #